پکیج آموزشی لوحه نویسی برای کودکان

پکیج آموزشی لوحه نویسی برای کودکان

تمرین و تکرار مداوم، بهترین راه برای تثبیت دانسته های دانش آموزان بویژه در پایه اول ابتدایی می باشد. بنابراین آموزگار هر روز باید تکالیف را برای دانش آموزان مشخص کند و برای تک تک آنها در دفاترشان سرمشق بنویسد، که این کار بسیاری از وقت کلاس و معلم را خواهد گرفت. 
دفاتر و کتابهای کمک درسی نیز در بازار با قیمتهای زیادی به فروش می رسد که تهیه ی آنها برای برخی از خانواده ها مقدور نیست. با توجه به مطالب ذکر شده بهترین چیزی که به ذهنم رسید این بود که یک دفتر کار در خانه را تهیه کنم و در اختیار همکاران گرامی قرار دهم. با وجود این دفتر، دیگه نیازی به نوشتن سرمشق توسط آموزگار نیست و کلی در وقت کلاس صرفه جویی میشه . علاوه بر این ، تمرینات بسیار متنوعی در زمینه ی مهارت های دست ورزی ، صوت آموزی، رنگ آمیزی ، و … در این دفتر وجود داره .
دانلود راحت و آسان دفتر لوحه نویسی، مناسب دانش آموزان پیش دبستان و کلاس اول، که شامل آموزش صحیح‌نویسی در 3 جلد (نگاره‌ها، نشانه‌ها 1، نشانه ها 2) می باشد. در اینجا شما جلد اول که مربوط به نگاره می باشد را دانلود خواهید کرد. 
این کاربرگ ها شامل لوحه نویسی تمام نگاره ها به صورت تکلیف در کلاس و تکلیف در منزل می باشد است و اصلاً نیازی نیست دیگه سرمشق بدید.

مطالب مرتبط