پکیج کارتهای لوحه نویسی

پکیج کارتهای لوحه نویسی

: میان همه مهارتهای تحصیلی، نوشتن ملموسترین آنهاست که با تکرار و تمرین تقویت می شود. شاید بارها شاهد شکایت و نگرانی دیگر مادران درباره ی بدخطی و نارسانویسی فرزندشان بوده اید. بطور کلی تمام مهارتهای حرکتی با تمرین رشد می کنند، هر چه بیشتر از عضلات استفاده شوند قوی تر میشوند. از جمله تمریناتی که باعث تقویت مهارتهای ظریف انگشتان می شود دنبال کردن خط چین ها و پر رنگ کردن الگو می باشند. از این فایل جهت بهبود مهارتهای نوشتن برای کودکان در کلاس درس، و نیز بعنوان یک روش درمانی در مراکز اختلال یادگیری و یا در منزل می توانید استفاده کنید.
این فایل برای کودکان چهار سال و بالاتر و همچنین کودکانی که در آستانه ورود به دبستان هستند طراحی شده است. که به تمرینات لوحه نویسی معروف هستند و روش مناسبی برای تقویت دست ورزی، دقت، هماهنگی چشم و دست و درمان نارسانویسی می باشند. 
: روش کار
پس از چاپ کردن در صورت لزوم کارتها را لمینت کرده و آنها را از هم جدا کنید. در نهایت شما حدود چهل کارت خواهید داشت. البته می توانید کاربرگ ها را درون کاور کاغذ قرار داده و از کودک بخواهید با ماژیک وایت برد خطوط را دنبال کند. پس از هر بار کار کردن می توانید خطوط را با دستمال پاک کنید. روزانه یک یا دو کارت انجام دهید.

مطالب مرتبط