دانلود پکیج افزایش تمرکز

دانلود پکیج افزایش تمرکز

روانشناسان معتقدند آموزش هایی که در سال های اولیه كودک داده می شود، پایه و اساس شخصیت را شكل می دهد. زیرا در این دوران ذهن بیشترین میزان آمادگی را برای آموختن و شكوفایی داراست. تمرکز و توجه نيز مانند ماهيچه و عضلات نيازمند ورزش و تحرك است. کارشناسان توصیه می کنند والدین به منظور تقویت ذهني کودکان بهتر است قبل از مدرسه رفتن، آنها را با فعاليتها و بازیهای فکری سرگرم کنند تمام اینها مقدمه ای است برای درک بهتر آموزشها در آینده.  روش کار: 
در اینجا 30 عدد کاربرگ با شکلکهای مختلف مشاهده خواهید کرد. 10 عدد کاربرگ مربوط به حالتهای مختلف (خوشحال، ناراحت، گریان، خندان، متعجب و …) و 20 کاربرگ دیگر مربوط به حرکات مختلف بدن، بالا و پایین بودن دستها، بالا بردن یک پا و …. که می توانید از کودک بخواهید با نگاه کردن به نمونه، موارد مشابه را در جدول پیدا کند و یا حتی مانند آن حرکات را عملاً انجام دهد. که این کار برای کودکان بسیار جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.
هدف اصلی این کاربرگها تقویت توجه، تمرکز و دقت کودکان می باشد. در بالای هر کاربرگ یک شکلک می بینید و کودک باید با نگاه کردن به آن، تمام شکلکهای مشابه را در جدول پیدا کند، علامت بزند، یا با انگشت مشخص کند و یا روی آن نشانه گر قرار دهد. چند سال پیش برای کودکانی که دچار اختلال یادگیری و ضعف توجه بودند، استفاده شد و خیلی تاثیر داشت. برای شروع از یک کاربرگ استفاده کنید و چند روز پشت سر هم آن را تکرار کنید و سپس تعداد بیشتری در اختیار کودک قرار دهید. مناسب سه سال به بالا.

 

مطالب مرتبط